Гібридні хмарні сервіси: 5 гібридних хмарних тенденцій у 2021 році

Концепція гібридної хмари є корпоративним ІТ-середовищем, яке охоплює безліч моделей і постачальників хмарних обчислень.

Стратегія керованого гібридного ІТ пропонує підприємствам гнучкість і маневровість для переміщення ІТ-задач, з тим щоб вони могли працювати на більш оптимальній платформі.

Переваги гібридних хмарних технологій

Лідерами-постачальниками хмарних технологій, які надають можливості використання гібридних хмарних рішень, є Microsoft, Amazon, Google. Така модель організації інфраструктури має багато переваг:

1. Зниження витрат. Гібридні хмарні сервіси – відмінний вибір для компаній, яким необхідний повноцінний контроль над корпоративними даними, і одночасно можливість економічно ефективно масштабувати свої операції в разі збільшення попиту.

2. Підвищення маневровості. Гібридна модель хмари дозволяє організаціям збільшити швидкість виходу на ринок, при цьому оптимізувати продуктивність IT-інфраструктури, і забезпечуючи гнучкість, яка потрібна в умовах мінливих потреб бізнесу.

3. Безперервність бізнесу. Гібридні хмари є одним з ключових компонентів, які забезпечують безперервність бізнесу і зниження періодів простою. Вони допомагають створювати резервні копії ключових даних, а також розвантажити приватні сервери, без проблем масштабуючись.

4. Підвищення рівня безпеки та управління ризиками. Завдяки можливості роботи одночасно з хмарними та гібридними хмарними сервісами, компанії мають можливість розміщувати свої робочі навантаження і дані, в залежності від політик компанії та вимог безпеки.

Централізоване управління гібридними хмарними рішеннями також спрощує впровадження таких заходів безпеки як шифрування, автоматизація, контроль доступу, що, своєю чергою, дозволяє ефективно управляти ризиками.

Компанія Mitibi надає своїм клієнтам послуги з впровадження передових хмарних технологій – Google Cloud Platform, Microsoft Azure й Amazon Web Services для більш ефективної роботи з великими обсягами даних.

Тренди хмарних рішень 2021

Багато компаній вже оцінили переваги використання хмарних сервісів. І ось що їх чекає у 2021 році:

Гібридне мультіоблако

Результатом розвитку великих можливостей хмарних рішень є попит, що зростає, на багатохмарні архітектури. Таке хмарне середовище стає можливим завдяки захисту обчислень від однієї CSP, в той час, як зберігання даних від іншої CSP і так далі.

Гіперконвергентні інфраструктури

В процесі впровадження декількох хмарних рішень, неминуче виникнуть складнощі, пов’язані з інтеграцією та управлінням. Щоб тримати під контролем ці сфери, гіперконвергентні інфраструктури будуть рости. Попри круті початкові складності в циклах реалізації та інтеграції, це оптимальний шлях вперед.

Післяаварійні відновлення

Перебої в обслуговуванні = зниження ефективності роботи + фінансові втрати. У компаніях повинен бути постійний і безвідмовний, безпечний механізм післяаварійного відновлення, який буде діяти в будь-якій ситуації.

Гібридна узгодженість хмар

Однією з найбільших проблем будь-якого гібридного хмарного середовища є узгодженість щодо обладнання на місці та аутсорсингового хмарного рішення. За допомогою високоефективних і гнучких інструментів інтеграції межі між базовими та аутсорсинговими інфраструктурами стануть ще більш розмитими.

Зростання контейнеризації

Концепція контейнеризації додатків виникає з властивого їй прагнення до ефективності та легких рішень. Іншим аспектом, який робить контейнери дуже ефективними, є спільне використання загальних ресурсів. Тому варто спостерігати за швидким розвитком ініціатив, спрямованих на використання контейнерів на підприємствах.

Гібридне управління хмарами

Високонадійні, інтуїтивно зрозумілі та надійні рішення з управління хмарою повинні допомогти подолати труднощі, пов’язані з інтеграцією, що дозволить раціоналізувати функціональність багатофункціональних інфраструктур.

Ці хмарні рішення управління (CMS) також будуть виконувати додаткову роль управління корпоративними робочими навантаженнями.

Хмарні рішення поступаються гібридним – повністю функціональним багатохмарним інфраструктурам. Організаціям, які хочуть йти в ногу з часом, доведеться адаптуватися до них або зіткнутися з серйозними проблемами, пов’язаними зі стійкістю і життєздатністю.

Comments are closed.