Комплексні рішення кібер-захисту від Micro Focus

Новий час приносить з собою нові ризики для безпеки інформації. І вони несуть загрозу, як невеликим компаніям, так і всесвітньо відомим гігантам.

Компанія Sony Entertainment отримала збитків на 100 мільйонів доларів через хакерську атаку, внаслідок якої було знищено 100 ТВ даних. Під загрозою знаходяться практично всі галузі і девайси, що ще раз доводить важливість кібер-захисту.

Промислове шпигунство, витік корпоративної та особистої інформації з робочих і персональних пристроїв, віруси-вимагачі, розповсюдження шкідливих програм – це далеко не повний список загроз, які можуть істотно зашкодити роботі компанії.

Компанія Мітібі є сертифікованим реселлером і золотим партнером і інтегратором передових рішень компанії Micro Focus – одного з найбільших постачальників програмного забезпечення, який має понад 6 тисяч партнерів по всьому світу і пропонує понад 300 корпоративних програмних продуктів, серед яких і передові сервіси захисту даних від кібер загроз.

ArcSight – новітня система управління інформацією і подіями безпеки

Високий рівень захисту даних неможливий без Центру Кібер-захисту (Security Operation Center, SOC). З його допомогою ви зможете істотно розширити можливості команди із захисту даних за допомогою комплексних рішень ArcSight.

ArcSight – це платформа, яка дозволяє виявляти та аналізувати загрози в режимі реального часу з підтримкою інтелектуального програмного забезпечення. Вона охоплює можливості:

• збору технічних даних з усіх елементів IT-інфраструктури;

• стандартизації протоколів і даних з пристроїв різних виробників в єдиний формат подій;

• збагачення зібраних даних первинною аналітикою, таксономією, з урахуванням особливостей мережі;

• зберігання даних, стиснених до 10: 1, що дозволяє знизити витрати;

• пошуку та аналізу за допомогою текстового інструменту з інтуїтивним інтерфейсом;

• виявлення і реакції на загрозу в режимі реального часу.

Компанія Micro Focus пропонує готове рішення для створення повноцінного центру кібербезпеки, маючи для цього всі необхідні платформи:

1. Analytics & SOAR – інтелектуальні процеси інформаційної безпеки: моніторинг процесів, технологій, автоматизація реакції.

2. ArcSight Investigate / ArcSight UEBA – прогнозування і виявлення загроз.

3. ArcSight ESM – виявлення інцидентів, реагування, автоматизація.

1. ArcSight SODP & Logger – аналіз даних і управління журналами подій.

Таким чином компанія отримує повноцінну систему готових пакетів, які включають понад 250 сценаріїв реакцій на загрози, понад 600 пакетів підключення додаткових IT-компонентів і власну базу реакцій на кібер-загрози.

Voltage SecureData

Micro Focus також пропонує своїм клієнтам сервіс Voltage SecureData, головним завданням якого є забезпечення конфіденційності та відповідності вимогам хмарних, мобільних і веб-даних. Серед основних його функцій:

• наскрізний захист даних для Android і IOS за допомогою SecureData Mobile;

• захист платіжних транзакцій за допомогою шифрування і токенізаціі SecureData;

• спрощення аудиту та захисту завдяки єдиній структурі управління інформацією.

Можливості та рішення, які надає компанія Micro Focus – це ваш шлях до надійного захисту інформації та високоефективного протистояння кібер-загрозам.

Comments are closed.