Рішення Micro Focus для управління IT

Роль IT-служб в сучасному бізнесі складно перебільшити, адже вони є критично важливими підрозділами, які гарантують підтримку повноцінної роботи корпоративних систем, активно беруть участь у виведенні нових послуг і товарів, і головне – забезпечують належний рівень стійкості бізнес-процесів навіть при наявності загроз.

Щоб досягти ефективного управління IT-департаментами, компанія Micro Focus надає своїм клієнтам рішення Service Management Automation X (SMAX).

Основні можливості SMAX

Система надання та управління корпоративними та IT-сервісами SMAX створена на базі платформи ITOM. Це дає можливість працювати на власних серверах, віртуальних сервісах, і хмарних рішеннях Azure та AWS.

Така мобільність рішення дуже зручна й вигідна, адже при необхідності є можливість перенести рішення з одного середовища в інше, якщо того вимагають зміни в бізнесі.

SMAX надає своїм користувачам широкі можливості:

1. Зменшити витрати на управління IT-послугами. Це можливо завдяки автоматизації процесів і використанню готових рішень, швидкому відновленню роботи та оновленню системи.

2. Управляти IT-активами. У вас під контролем буде повний життєвий цикл завдяки Asset Management, ви зможете автоматизувати закупівлі для IT-департаменту, аналізувати роботу постачальників, оптимізувати ліцензії на ПЗ.

3. Зробити апгрейд служби підтримки. Зокрема, спростити її роботу: надати можливість користувачам подавати запити зі своїх мобільних девайсів, проводити спільну роботу на одному порталі, отримати доступ до персоналізованих систем самообслуговування, що працюють на базі машинного навчання.

4. Легко розширювати управління IT-послугами та активами, і створювати нові додатки SMAX без необхідності писати код. Для цього достатньо скористатися набором інструментів SMAX Studio.

Чому компанії вибирають SMAX?

Тому що ця платформа має велику кількість переваг:

1. Простота використання. Для цього є зручний портал самообслуговування зі зрозумілим інтерфейсом, інтелектуальний пошук серед всіх типів даних, віртуальні агенти, мобільний додаток. Завдяки їм користувачі можуть самостійно вирішити багато завдань, заощадивши час і ресурси.

2. Служба технічної підтримки завдяки аналітиці трендів зможе надавати більш оперативні рішення, знаходячи їх у максимально короткі терміни.

3. Віртуальні агенти 24/7. Ви можете отримати вичерпні відповіді на свої запити в режимі онлайн-чату або електронної пошти.

4. Проста реалізація рішення і настройка завдяки конфігурації функцій (замість кодування), інтеграцій та процесів, яка займає години, а не дні.

5. Можливість зниження витрат на володіння платформою коштом гнучкої системи ліцензування та архітектури (традиційна реалізація «в хмарі» або SaaS, підтримка контейнерів Kubernetes для оперативного розгортання, можливість підписки або отримання безстрокової ліцензії).

6. Підтримка сторонніх систем через відсутність замикання на виробнику платформи.

Компанія Mitibi – золотий партнер компанії Micro Focus. Вибираючи систему надання та управління корпоративними та IT-сервісами SMAX, ви отримуєте можливість максимально оптимізувати роботу IT-служби, і робите крок назустріч більш ефективному управлінню вашим бізнесом в цілому.

Comments are closed.