28 Вер 2021

MS Viva Learning

Microsoft Viva – це платформа, що надає

28 Вер 2021

Microsoft Viva – це платформа, що надає інструменти для професійного розвитку в корпоративному середовищі, а також залучення, активації навчання і обміну даними в процесі виконання посадових завдань.

Для поліпшення продуктивності праці MS Viva синхронізується з платформою Microsoft Teams, яка входить до складу Microsoft 365.

Проблематика

Ніша організації праці постійно змінюється через те, що з’являються нові витки корпоративної культури, що йдуть на користь співробітникам і компаніям. Експерти оцінюють оборот ринку, що зароджується корпоративних сервісів для підвищення продуктивності праці шляхом роботи зі співробітниками, в $ 300 000 000 щорічно.

Сьогодні існує маса сервісів і рішень, що пропонують компаніям розрізнені можливості.

За словами Саття Наделла, генерального директора Microsoft, вони взяли участь у наймасштабнішому проєкті по об’єднанню інструментів для взаємодії між співробітниками та компанією, налагодженню мікроклімату в колективі.

В результаті мозкового штурму з’явилася платформа Viva, яка об’єднала всі кращі рішення на ринку під одним дахом.

Розробники стверджують, що їх продукт вже зараз покращує емоційний стан співробітників, виводити навчання і обмін знаннями на новий рівень починаючи з першого дня роботи в компанії.

Структура MS Viva

MS Viva складається з чотирьох модулів:

  1. Connections – це персоналізоване робоче місце для доступу до ресурсів компанії (збірник правил, новин). Публічне тестування мобільного додатка буде доступний до кінця 2021 року.
  2. Insights – це інструмент для грамотного планування часу, трудовитрат, і зниження ризику емоційного вигорання. Це поліпшить згуртованість команди, а також ефективність корпоративного планування. Співробітники зможуть використовувати дані сторонніх додатків за типом Zoom, Workday.
  3. Learning – це платформа для навчання співробітників новому без відриву від корпоративної діяльності. Працівникам будуть доступні курси та матеріали сторонніх провайдерів.
  4. Topics – це інструмент для комунікації між відділами та окремими співробітниками. Рішення буде використовувати штучний інтелект для автоматизованого створення карток (топіків) з актуальних тем. Заявлена можливість інтеграції зі сторонніми сервісами ServiceNow, Salesforce.

Що пропонують розробники Microsoft Viva Learning?

Модуль Learning в єдиній платформі буде виконувати роль навчального кабінету, де кожен співробітник компанії зможе професійно розвиватися без відриву від робочої діяльності. Інструмент буде об’єднувати всі навчальні програми та курси, вже створені / впроваджені в компанії, а також напрацювання сторонніх провайдерів за типом Skillsoft, Coursera, Pluralsigh і edX.

Також розробники спростять створення власної бібліотеки контенту в організації, щоб стимулювати керівництво вкладати більше ресурсів в навчальні курси та інші джерела професійної інформації по відділах компанії.

Microsoft Viva Learning – це можливість рости, як фахівець, в обраній області без відриву від реального виробництва. Організація отримує кваліфікованого фахівця при мінімальних витратах, у якого набір компетенцій дозволяє вирішувати більш складні завдання.

Leave a comment
More Posts
Comments

Comments are closed.