15 Жов 2021

Microsoft Cloud App Security

Microsoft Cloud App Security – це брокер

15 Жов 2021

Microsoft Cloud App Security – це брокер безпеки хмарного доступу, який підтримує різні режими розгортання (API, зворотні проксі-сервера, збір журналів). Цільове призначення – це контроль за переміщеннями даних, видимість протікаючих бізнес-процесів, і розробка складної аналітики для виявлення і боротьби з кіберзагрозами в хмарних сервісах Microsoft і програм виробництва третіх осіб.

Що таке Microsoft Cloud App Security?

Перехід компанії на хмарне зберігання даних значно підвищує продуктивність бізнес-процесів, і створює додаткові проблеми. Найголовніша – безпека конфіденційної інформації про організацію, і збереження корпоративних даних. Тому потрібно знайти оптимальний баланс між підтримкою доступу фахівців до даних і захистити критичні важливі фрагменти від витоків.

Цим і займається брокер безпеки корпоративної інформації Microsoft Cloud App Security. Ця програма-брандмауер, де можна налаштовувати рівні доступу співробітників компанії до інформації за рахунок політик корпоративної безпеки.

Додаток також створює міст між користувачем і хмарним ресурсом, контролюючи діяльність співробітника в режимі реального часу на предмет використання тіньових додатків. Алгоритми також контролюють доступ до інформаційних ресурсів компанії, запобігаючи виток на пристроях користувачів, в якій би точці світу вони не перебували.

Для охоплення всієї інформації в організації, Microsoft Cloud App Security аналізує:

  • CRM-системи;
  • платформи для спільної роботи з контентом;
  • системами управління персоналом;
  • набори офісних додатків;
  • сервісні служби;
  • корпоративні сайти і акаунти в соціальних мережах.

Поговоримо про те, для чого потрібен Microsoft Cloud App Security.

Область застосування Microsoft Cloud App Security

Сервіс від Microsoft вам потрібен, щоб краще розуміти і прогнозувати протікаючі в компанії бізнес-процеси, мати інструмент для відстеження діяльності користувачів, і захищати корпоративну інформацію від витоків. Алгоритми також запобігають злом корпоративної системи через отримання доступу до хмарних сервісів компанії.

Microsoft Cloud App Security захищає організацію за чотирма напрямками:

  1. Видимість – система автоматично сканує простір для знаходження всіх використовуваних хмарних сервісів з тим, щоб дати кожному рейтинг ризику, ідентифікувати всіх співробітників і додатків, які мають доступ до корпоративної системи.
  2. Безпека даних – встановлюються класифікаційні мітки на контент для ідентифікації та контролю місцезнаходження інформації між відділами і підрозділами, організаціями.
  3. Захист від загроз – алгоритми усувають шкідливі програми, контролюють діяльність користувачів на робочому місці, а також дають інструменти для адаптивного контролю доступу до корпоративної інформації.
  4. Відповідність вимогам – інструменти для формування звітів та інформаційних панелей, які спрощують надання аналітики, відповідної нормативним вимогам для подальшої обробки.

Microsoft Cloud App Security – це брокер безпеки для захисту корпоративної інформації від зловмисників, а також управління доступу для персоналу, відстеження протікаючих в організації бізнес-процесів і діяльності співробітників.

Leave a comment
More Posts
Comments

Comments are closed.