Бренди

Mitibi LLC
офіційний ресселер та інтегратор IT продуктів світових брендів

surface1

AudioCodes

Компанія AudioCodes є передовим розробником і виробником рішень з передачі голосу поверх мереж IP (VoIP), а також конвергентних рішень з передачі даних і голосу, призначених для операторів зв’язку, провайдерів послуг і корпоративних замовників.

Cisco

Cisco – американська транснаціональна компанія, була заснована в грудні 1984 року. Перша продукція компанії з’явилася в 1986 році. Сьогодні компанія є однією з найбільших у світі компаній, що спеціалізуються в області мережевих рішень для Internet.

Layer

Comtegra

Польська компанія Comtegra Sp. Z o.o. створила такі продукти як: Oracle Master і VMware vExpert. Компанія також сертифікувала інженерів всіх шести основних технологій резервного копіювання: CommVault, EMC Networker, HP Data Protector, IBM TSM, Veeam іVeritas Netbackup.

Layer

Google

Компанія MITIBI працює з такими продуктами Google як: Google Cloud Platform і G Suite. Google Cloud Platform надає такі послуги, як: інфраструктура як послуга, платформа як послуга, і без серверні обчислення.


Layer

HP Inc

HP створює технології, які допомагають зробити життя кращим для всіх і всюди: для кожної людини, кожної організації та кожної спільноти в усьому світі. Щоб винаходити й змінювати. Щоб розробляти функціональні можливості, які вражають уяву.

Layer

HPe

Hewlett Packard Enterprise (HPe) — американська ІТ-компанія, створена у 2015 році разом з HP Inc. після розділу всесвітньо відомої корпорації Hewlett Packard на дві компанії. Hewlett Packard Enterprise займається побудовою хмарних інфраструктур.

Layer

Huawei Technologies Co. Ltd– провідний світовий постачальник інфокомунікаційних рішень. Компанія досягла високих результатів у розробці телекомунікаційних мереж, термінальних рішень і систем хмарних обчислень.

surface1

Lenovo

Lenovo компанія, яка виводить на ринок програмне забезпечення, мобільні додатки та обладнання Lenovo. За допомогою останнього створюються бездротові мережі, центри обробки даних, платформи зберігання великих обсягів інформації.

Microsoft

Microsoft (Microsoft Corporation, «Майкрософт») – одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва пропрієтарного програмного забезпечення для різного роду обчислювальної техніки – персональних комп’ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та іншого, розробник найбільш широко поширеної на цей час у світі програмної платформи.

Продукція компанії Snom відома своїми технічними інноваціями, естетичним дизайном, зручністю для користувача і відмінною якістю звуку. Поточний портфель продуктів універсально сумісний з усіма провідними платформами АТС, а продукти Snom завоювали численні нагороди по всьому світу від незалежних експертів.

Amazon

Amazon пропонує інфраструктуру платформ хмарних вебсервісів під назвою Amazon Web Services (AWS).Також, однією з вебслужб, яка спрощує настройку, роботу і масштабування реляційної бази даних в хмарі, є Служба реляційної бази даних Amazon (Amazon RDS).DellEMC

Основна сфера діяльності EMC – розробка і виробництво систем зберігання даних і програмного забезпечення для управління інформаційними інфраструктурами. Dell EMC дозволяє організаціям модернізувати, автоматизувати й перетворювати свій центр обробки даних з використанням передових конвергентних інфраструктур, серверів, технологій зберігання і захисту даних.

Готові підняти свій бізнес на новий рівень?

Продукти

Ми налаштовані більш ніж серйозно!

Чи готові ви перейти до автоматизованого способу ведення бізнесу?
Безпека даних, коректна робота спеціалістів поза офісом і доступ до інформації та сервісів з будь-якого девайсу?
Досить зволікати, спостерігаючи за ростом конкурентів! Стартуйте вже сьогодні!

Настав час для апгрейду!​