AudioCodes

AudioCodes
Технологія, перевірена часом

Про бренд

Компанія AudioCodes є передовим розробником і виробником рішень з передачі голосу поверх мереж IP (VoIP), а також конвергентних рішень з передачі даних і голосу, призначених для операторів зв'язку, провайдерів послуг і корпоративних замовників.

Продукція AudioCodes використовується у всьому світі в IP, мобільних, кабельних мережах і мережах широкосмугового доступу, а також на мережах малих, середніх і великих підприємств.

Компанія надає широкий спектр інноваційних та доступних за ціною продуктів для конвергентних VoIP і мереж передачі даних.

AudioCodes є визнаним лідером ринку, що спеціалізуються на якісній передачі голосу. Будучи піонером технології VoIP, AudioCodes поставляє свої рішення в цій галузі з 1995 року.

За цей час AudioCodes розгорнув десятки мільйонів медіа-шлюзів і медіа-серверів в більш ніж 100 країнах світу.

Сучасне VoIP обладнання AudioCodes купують кабельні, мобільні оператори, оскільки це поліпшує якість послуг, що надаються. Виробник на ринку з 1995 року, за цей час були розроблені і випущені наступні продукти:

1

Аналогові і цифрові голосові шлюзи з великим набором функцій, призначені для ефективної реалізації рішень по впровадженню IP-телефонії на підприємствах. Пристрої підбираються виходячи з технічних характеристик і виробничої необхідності.

2

IP-телефони для мережі. Апарати постійно вдосконалюються, а якість мовлення забезпечує широкосмугова передача

3

Enterprise Session Border Controller - набір комплексних рішень для комунікації телефонних IP-мереж з операторами IPT.

4

Системи запису розмов. При їх використанні зберігається можливість реєстрації і логування як з цифрових, так і з аналогових телефонних ліній.

5

Інтеграція телефонії з системою Microsoft Lync.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень

Time to upgrade your IT​

Виконуємо поставлені завдання на високому рівні

Mitibi LLC & AudioCodes

Розробка і впровадження IP-телефонії - складний процес, що вимагає ретельного проектування і кваліфікованого монтажу. Ми партнер AudioCodes, тому пропонуємо продукцію цього відомого бренду за доступною ціною.

Рішення для кожної компанії розробляємо індивідуально. На завершальному етапі проводиться настройка VoIP обладнання для передачі голосу, інструктаж по його правильної експлуатації.

Для кожної організації - свій зв'язок

IP-телефонія використовується в роботі:
- операторів зв'язку;
- провайдерів телекомунікаційних послуг;
- малих, середніх, великих підприємств з метою ефективної комунікації між менеджментом і структурними підрозділами.
Ідеальна IP- телефонія - висока якість мови без сторонніх шумів, відсутність затримок при її передачі. Забезпечують це комп'ютери, спеціальне обладнання та комплектуючі, ПЗ з набором необхідних інструментів. Сьогодні повсюдно задіюється технологія VoIP - передача голосу поверх IP-мережі. Провідним світовим розробником рішень в даній області є компанія AudioCodes. Вона поставляє продукцію в більш ніж 100 країн, в тому числі і в Україні.

Запросити демонстрацію продукту