AudioCodes

AudioCodes

Розробник і виробник передових рішень з передачі голосу.

Audio codes logo

Компанія AudioCodes є передовим розробником і виробником рішень з передачі голосу поверх мереж IP (VoIP), а також конвергентних рішень з передачі даних і голосу, призначених для операторів зв’язку, провайдерів послуг і корпоративних замовників.

Технологія, перевірена часом

Продукція AudioCodes використовується у всьому світі в IP, мобільних, кабельних мережах і мережах широкосмугового доступу, а також на мережах малих, середніх і великих підприємств. 

Компанія надає широкий спектр інноваційних та доступних за ціною продуктів для конвергентних VoIP і мереж передачі даних, включаючи голосові шлюзи різної щільності портів, прикордонні контролери сесій (SBC), абонентські шлюзи, інтегровані бізнес-маршрутизатори, IP-телефони, мобільні клієнти VoIP, медіа сервер і програмні рішення для додаткових голосових сервісів. 

AudioCodes є визнаним лідером ринку, що спеціалізується на якісній передачі голосу. Як піонер технології VoIP, AudioCodes поставляє свої рішення в цій галузі з 1995 року. За цей час AudioCodes розгорнув десятки мільйонів медіашлюзів і медіасерверів в більш ніж 100 країнах світу.

IP-телефонія використовується в роботі:

  • операторів зв’язку;
  • провайдерів телекомунікаційних послуг;
  • малих, середніх, великих підприємств з метою ефективної комунікації між менеджментом і структурними підрозділами.

Ідеальна IP- телефонія – висока якість мови без сторонніх шумів, відсутність затримок при її передачі. Забезпечують це комп’ютери, спеціальне обладнання та комплектуючі, ПЗ з набором необхідних інструментів. 

Сьогодні повсюдно залучається технологія VoIP – передача голосу поверх IP-мережі. Провідним світовим розробником рішень в даній області є компанія AudioCodes. Вона поставляє продукцію в більш ніж 100 країн, в тому числі й в Україну.

Для кожної організації – свій зв’язок

Сучасне VoIP обладнання AudioCodes купують кабельні, мобільні оператори, оскільки це поліпшує якість послуг, що надаються. Виробник на ринку з 1995 року, за цей час були розроблені й випущені такі продукти:

  • Аналогові та цифрові голосові шлюзи з великим набором функцій, призначені для ефективної реалізації рішень по впровадженню IP-телефонії на підприємствах. Пристрої підбираються виходячи з технічних характеристик і виробничої необхідності.
  • IP-телефони для мережі. Апарати постійно вдосконалюються, а якість мовлення забезпечує широкосмугова передача.
  • Enterprise Session Border Controller – набір комплексних рішень для комунікації телефонних IP-мереж з операторами IPT.
  • Інтеграція телефонії з системою Microsoft Lync.
  • Системи записи розмов. При їх використанні зберігається можливість реєстрації та логування як з цифрових, так і з аналогових телефонних ліній.

Для удосконалення IP-телефонії пропонуються додаткові голосові рішення – їх роботу забезпечує програмне забезпечення. Можна купити абонентські й голосові шлюзи, що відрізняються щільністю портів. Запропоновано в широкому асортименті інтегровані маршрутизатори, прикордонні контролери для сесій SBC, є великий вибір медіасерверів. Окремо можна придбати мобільні клієнти. Устаткування VoIP від ​​AudioCodes – це безпрограшний варіант в забезпеченні IP-телефонії.

Виконуємо поставлені завдання на високому рівні

Розробка і впровадження IP-телефонії – складний процес, що вимагає ретельного проєктування і кваліфікованого монтажу. Ми – партнер AudioCodes, тому пропонуємо продукцію цього відомого бренду за доступною ціною.

Рішення для кожної компанії розробляємо індивідуально. На завершальному етапі проводиться настройка VoIP обладнання для передачі голосу, інструктаж по його правильній експлуатації.