DellEMC

DellEMC
Програмні продукти для ефективної роботи

Про бренд

DellEMC (EMC Corporation до 2016 року) – американська компанія, одна з найбільших у світі корпорацій на ринку продуктів, послуг і рішень для зберігання й управління інформацією.

Основна сфера діяльності EMC – розробка і виробництво систем зберігання даних і програмного забезпечення для управління інформаційними інфраструктурами.

Dell EMC дозволяє організаціям модернізувати, автоматизувати й перетворювати свій центр обробки даних з використанням передових конвергентних інфраструктур, серверів, технологій зберігання і захисту даних.

Компанії отримують надійну основу для трансформації своїх ІТ і розробки нових і кращих способів роботи через гібридну хмару, створення хмарних додатків і великих рішень для даних.

На більшості підприємств з будь-якої області інформація є важливим активом, що ретельно зберігається. З одного боку – це технології, чинні напрацювання, проєкти, плани стратегії розвитку, раціоналізаторські пропозиції, а з іншого – персональні дані співробітників.

Перераховані вище відомості, як правило, не повинні виходити за межі організації. Саме тому потрібна надійна система зберігання даних. Впровадити її на підприємстві не так-то просто. Щоб був відчутний результат, необхідно користуватися продукцією відомих розробників. У цьому напрямку на світовому рівні прекрасно себе зарекомендувала компанія DellEMC

Корпорація DellEMC утворилася в результаті злиття двох відомих брендів у 2016 році. Компанія Dell, як виробник комп'ютерної техніки, поглинула EMC, що займалася розробкою програмних продуктів для зберігання даних. На IT-ринку мають попит:

1

VMAX

2

Symmetrix

3

Isilon

4

Atmos

5

ScalelO

6

Data Domain і інші рішення.

Система зберігання бази даних DellEMC і програмне забезпечення до неї дозволяє створити ефективну модель управління інформацією.

Це цікаво знати

СГД від Dell EMC являє собою масиви класу All-Flash, створені із застосуванням інноваційних мультиоблачних технологій.

Системи зберігання даних підрозділяються на: основні, файлові й об'єктні. У цю групу входять і конвергентні інфраструктури. Процес зберігання даних забезпечується технологією Power Edge, що дає можливість одномоментно розгорнути до 10 тис. серверів, що знизить навантаження на комп'ютер.

Для захисту даних використовується обладнання, що дозволяє зберегти до 77% енергії. З його допомогою реалізується комплекс рішень Dell EMC Networking. Сюди входять комутатори Ethernet, бездротові мережі, що забезпечують роботу платформ доступу та інноваційного ПО.

Яке обладнання Dell EMC вибрати для вашої діяльності вам підкажуть фахівці. Вони підберуть ідеальне рішення для програмної архітектури, що спрощує менеджмент мереж.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & DellEMC

Реалізувати проєкти з організації системи зберігання даних з використанням обладнання і ПО від Dell EMC реально і в Україні. Вашим помічником у даному напрямку виступить наша компанія.

Внаслідок партнерського співробітництва з Dell EMC у нас реально купити й обладнання, і ПЗ за доступною ціною.

Залишайте заявку на сайті, телефонуйте, і ми допоможемо підібрати апаратну і програмну складову для вашого підприємства.

Запросити демонстрацію продукту