Google

Google
інтернет-пошук, хмарні обчислення і рекламні технології.

Про бренд

Американська транснаціональна публічна корпорація, реорганізована 2 жовтня 2015 року в міжнародний конгломерат Alphabet Inc., компанія в складі холдингу Alphabet, що інвестує в інтернет-пошук, хмарні обчислення і рекламні технології.

У квітні 2008 року Google анонсувала App Engine-платформи для розробки та хостингу вебдодатків в дата-центрах Google. Це був перший хмарний сервіс, представлений компанією. Для громадськості сервіс став доступний в грудні 2011 року. З моменту анонсу App Engine Google встигла додати численні хмарні служби до своєї платформі.

Компанія MITIBI працює з такими продуктами Google як: Google Cloud Platform і G Suite.

Google Cloud Platform надає такі послуги, як: інфраструктура як послуга, платформа як послуга, і безсерверні обчислення.

Google Cloud Platform є частиною Google Cloud, яка також включає G Suite, корпоративні версії Android і Chrome OS, а також API для машинного навчання і Google Maps.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & Google

Наша команда багато років співпрацює з передовими розробниками на ринку ІТ, серед яких і Google. Фахівці Mitibi допоможуть підібрати оптимальну ІТ-архітектуру для вашої діяльності.

Проведемо налаштування сервісів Google, проконсультуємо відповідальних працівників. Щоб почати співпрацювати з нами, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Запросити демонстрацію продукту