Google

Google

(Google Cloud Platform, G Suite, Google Maps)

Google Cloud Platform logo

Google – американська транснаціональна публічна корпорація, реорганізована 2 жовтня 2015 року в міжнародний конгломерат Alphabet Inc., компанія в складі холдингу Alphabet, що інвестує в інтернет-пошук, хмарні обчислення і рекламні технології. Google підтримує і розробляє ряд інтернет-сервісів і продуктів, отримує прибуток в першу чергу від реклами через свою програму AdWords.

У квітні 2008 року Google анонсувала App Engine-платформи для розробки та хостингу вебдодатків в дата-центрах Google. Це був перший хмарний сервіс, представлений компанією. Для громадськості сервіс став доступний в грудні 2011 року. З моменту анонсу App Engine Google встигла додати численні хмарні служби до своєї платформі.

Компанія MITIBI працює з такими продуктами Google як: Google Cloud Platform і G Suite. Google Cloud Platform надає такі послуги, як: інфраструктура як послуга, платформа як послуга, і безсерверні обчислення. 

Google Cloud Platform є частиною Google Cloud, яка також включає G Suite, корпоративні версії Android і Chrome OS, а також API для машинного навчання і Google Maps.