Microsoft

Microsoft

Рішення для бізнесу (Microsoft Azure, Office 365, Dynamics 365)

Microsoft (Microsoft Corporation, «Майкрософт») – одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва пропрієтарного програмного забезпечення для різного роду обчислювальної техніки – персональних комп’ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та іншого, розробник найбільш широко поширеної на цей час у світі програмної платформи. 

Microsoft забезпечує цифрове перетворення в епоху інтелектуальної хмари й інтелектуальної переваги. Його завдання – дати можливість кожній людині та кожній організації на планеті досягти більшого.

Microsoft CSP (Cloud Solution Provider) – це бізнес-модель, яка дає можливість купувати онлайн-сервіси Microsoft з щомісячною платою.

Microsoft CSP дає можливість замовнику вибрати пакет програм, необхідних саме для його бізнесу з передбачуваною ціною, завдяки фіксації цін на рік, що в умовах нашої економіки, є незаперечною перевагою для будь-якого бізнесу. 

Така модель дозволяє мінімізувати витрати на організацію роботи офісу, тобто не вкладати гроші в дороге обладнання, а користуватися ресурсами за передплатою. 

У програмі CSP хмарні сервіси й ПЗ не вимагають великих одноразових капітальних вкладень. Сервіси оплачуються помісячно в міру їх споживання. Великий набір сервісів в програмі CSP дає можливість компаніям, особливо в сегменті SMB, користуватися широким спектром програм і додатків, які часто недоступні клієнтам через високу вартість.