Microsoft

Microsoft
Розробка пропрієтарного програмного забезпечення

Про бренд

Microsoft (Microsoft Corporation, «Майкрософт») - одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва пропрієтарного програмного забезпечення для різного роду обчислювальної техніки - персональних комп'ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та іншого, розробник найбільш широко поширеної на цей час у світі програмної платформи.

Microsoft забезпечує цифрове перетворення в епоху інтелектуальної хмари й інтелектуальної переваги. Його завдання - дати можливість кожній людині та кожній організації на планеті досягти більшого.

Microsoft CSP (Cloud Solution Provider) - це бізнес-модель, яка дає можливість купувати онлайн-сервіси Microsoft з щомісячною платою.

Microsoft CSP дає можливість замовнику вибрати пакет програм, необхідних саме для його бізнесу з передбачуваною ціною, завдяки фіксації цін на рік, що в умовах нашої економіки, є незаперечною перевагою для будь-якого бізнесу.

Така модель дозволяє мінімізувати витрати на організацію роботи офісу, тобто не вкладати гроші в дороге обладнання, а користуватися ресурсами за передплатою

У програмі CSP хмарні сервіси й ПЗ не вимагають великих одноразових капітальних вкладень. Сервіси оплачуються помісячно в міру їх споживання. Великий набір сервісів в програмі CSP дає можливість компаніям, особливо в сегменті SMB, користуватися широким спектром програм і додатків, які часто недоступні клієнтам через високу вартість.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & Microsoft 

Інновації від Microsoft підвищать ефективність будь-якого підприємства. Ми пропонуємо IT-обладнання та програмні рішення від провідних виробників.

Ціна не виходить за рамки середньоринкової, оскільки компанія є нашим партнером. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми підберемо для вас оптимальну конфігурацію вашої IT системи

Запросити демонстрацію продукту