SNOM

Snom
IP-рішення для бізнес-комунікацій

Про бренд

Заснована в 1997 році, Snom є піонером в індустрії VoIP, випустивши перший у світі IP-телефон у 2001 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Берліні, Німеччина. Сьогодні портфель продуктів Snom відповідає всім вимогам бізнес-комунікацій колл-центрів, конференц-залів, виконавчого керівництва і безпечних промислових середовищ.

Бувши дочірнім підприємством VTech Holdings Limited з 2016 року, Snom має офіси в Італії, Великобританії, Франції, на Тайвані й користується відмінною світовою репутацією на ринку Voice-over-IP.

Продукція компанії Snom відома своїми технічними інноваціями, естетичним дизайном, зручністю для користувача і відмінною якістю звуку.

Поточний портфель продуктів універсально сумісний з усіма провідними платформами АТС, а продукти Snom завоювали численні нагороди по всьому світу від незалежних експертів.

IP-рішення компанії Snom, розроблені в Німеччині, також є відмінним вибором для вертикальних ринків, таких як охорона здоров'я та освіта, при пошуку спеціалізованих рішень в області ділових комунікацій, IoT і інтелектуальних технологій.

Відвідайте www.snom.com для отримання найповнішої інформації про Snom Technology GmbH.
Відвідайте www.vtech.com для отримання найповнішої інформації про Vtech.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & Snom  

Інновації від Snom підвищать ефективність будь-якого підприємства. Ми пропонуємо IT-обладнання та програмні рішення від провідних виробників.

Ціна не виходить за рамки середньоринкової, оскільки компанія є нашим партнером. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми підберемо для вас оптимальну конфігурацію вашої IT системи

Запросити демонстрацію продукту