SNOM

SNOM

провідний світовий виробник преміум-класу новаторських професійних і корпоративних VoIP-телефонів

Заснована в 1997 році, Snom є піонером в індустрії VoIP, випустивши перший у світі IP-телефон у 2001 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Берліні, Німеччина. Сьогодні портфель продуктів Snom відповідає всім вимогам бізнес-комунікацій колл-центрів, конференц-залів, виконавчого керівництва і безпечних промислових середовищ.

Бувши дочірнім підприємством VTech Holdings Limited з 2016 року, Snom має офіси в Італії, Великобританії, Франції, на Тайвані й користується відмінною світовою репутацією на ринку Voice-over-IP. 

Продукція компанії Snom відома своїми технічними інноваціями, естетичним дизайном, зручністю для користувача і відмінною якістю звуку. Поточний портфель продуктів універсально сумісний з усіма провідними платформами АТС, а продукти Snom завоювали численні нагороди по всьому світу від незалежних експертів.

IP-рішення компанії Snom, розроблені в Німеччині, також є відмінним вибором для вертикальних ринків, таких як охорона здоров’я та освіта, при пошуку спеціалізованих рішень в області ділових комунікацій, IoT і інтелектуальних технологій.

Відвідайте www.snom.com для отримання найповнішої інформації про Snom Technology GmbH.

Відвідайте www.vtech.com для отримання найповнішої інформації про Vtech.