Про нас

Про нас

Компанія Mitibi була створена у 2008 році

Компанія Mitibi була створена у 2008 році як постачальник IT обладнання та комплектуючих.


З самого початку ми, крім розвитку партнерської мережі, експериментували та «приміряли» різні моделі бізнесу, намагаючись впроваджувати інноваційні рішення для підвищення ефективності роботи й реалізації нових ідей. Через 10 років ми з впевненістю можемо сказати, що наша компанія зарекомендувала себе як активний гравець на ринку, націлений на результат і досягнення цілей замовника.

Постійний розвиток і впровадження нових ідей і технологій дозволяє нам надавати партнерам не просто техніку та комплектуючі, ПЗ, а й різноманітні рішення для ведення бізнесу будь-якої складності. Сьогодні, одним з найважливіших і перспективних напрямків компанії, є системна інтеграція, комплексний підхід до реалізації завдань з використанням серверного та мережевого обладнання, систем зберігання даних, ПЗ і т.д.

Все більше уваги приділяється хмарному сервісу. Ми пропонуємо рішення для бізнесу по інтегруванню серверної інфраструктури в хмару, що дозволяє оптимізувати витрати на придбання та обслуговування серверного обладнання.

Співпраця з провідними світовими виробниками, такими як Microsoft CSP (cloud solution provider), AWS (Amazon), Google Cloud, Dell EMC, HPe / HPinc, Lenovo, Huawei й т.д. дозволяє надавати нашим партнерам тільки найякісніші та високотехнологічні продукти.

Ми знайшли тонкий баланс комплексних рішень із застосуванням серверного обладнання і хмарних сервісів, і готові надати нашим партнерам варіанти готових моделей побудови бізнесу з урахуванням їх завдань і фінансових можливостей!

Наша мета – зробити сучасні технології більш доступними й зрозумілими!

Ми готові стати вашою дороговказною зіркою у світ високих технологій.