Про нас

Mitibi LLC
...і сучасні технології стануть доступними та зрозумілими

Хто ми?

Ми знайшли тонкий баланс комплексних рішень і застосування серверного обладнання та хмарних сервісів. Готові надати нашим партнерам варіанти готових моделей побудови бізнесу з урахуванням їх завдань і фінансових можливостей.

1

Компанія, яка спеціалізується на комплексних рішеннях, має багаторічний досвід застосування серверного обладнання і хмарних рішень.

2

Стратегічний партнер - Snowflake, Micro Focus, Pexip...

3

Досвіт - 10 років на ринку, 67 років досвіду, українське і європейське представництва компанії, більше 200 успішних проектів, клієнти по всьому світу.

4

Компетенція архітекторів та інженерів підтверджена сертифікатами

Наша історія

Старт

Компанія Mitibi була створена у 2008 році як постачальник IT обладнання та комплектуючих.

З самого початку ми, крім розвитку партнерської мережі, експериментували та «приміряли» різні моделі бізнесу, намагаючись впроваджувати інноваційні рішення для підвищення ефективності роботи й реалізації нових ідей.

Через 10 років ми з впевненістю можемо сказати, що наша компанія зарекомендувала себе як активний гравець на ринку, націлений на результат і досягнення цілей замовника.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень

Time to upgrade your IT​

Постійний розвиток і впровадження нових ідей і технологій дозволяє нам надавати партнерам не просто техніку та комплектуючі, ПЗ, а й різноманітні рішення для ведення бізнесу будь-якої складності.

Сьогодні, одним з найважливіших і перспективних напрямків компанії, є системна інтеграція, комплексний підхід до реалізації завдань з використанням серверного та мережевого обладнання, систем зберігання даних, ПЗ і т.д.
Все більше уваги приділяється хмарному сервісу.

Ми пропонуємо рішення для бізнесу по інтегруванню серверної інфраструктури в хмару, що дозволяє оптимізувати витрати на придбання та обслуговування серверного обладнання.

Все більше уваги приділяється хмарному сервісу. Ми пропонуємо рішення для бізнесу по інтегруванню серверної інфраструктури в хмару, що дозволяє оптимізувати витрати на придбання та обслуговування серверного обладнання.

Бренди

Співпраця з провідними світовими виробниками, такими як Microsoft CSP (cloud solution provider), AWS (Amazon), Google Cloud, Dell EMC, HPe / HPinc, Lenovo, Huawei й т.д. дозволяє надавати нашим партнерам тільки найякісніші та високотехнологічні продукти.

Наші клієнти

Ми знайшли тонкий баланс комплексних рішень із застосуванням серверного обладнання і хмарних сервісів, і готові надати нашим партнерам варіанти готових моделей побудови бізнесу з урахуванням їх завдань і фінансових можливостей!

YouTravel Co

Branding / Print / Web

Cowork Co

Print / Web / Marketing