Amazon

Amazon.com, Inc. інфраструктура платформ хмарних вебсервісів

Про бренд

Amazon.com, Inc. — американська компанія, найбільша у світі по обороту серед компаній, які продають товари та послуги через Інтернет, і один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту.

На початку 2006 року компанія Amazon представила інфраструктуру платформ хмарних вебсервісів під назвою Amazon Web Services (AWS). В AWS представлені сервіси оренди віртуальних серверів, надання обчислювальних потужностей, зберігання даних (файловий хостинг розподілених сховищ даних) і т.д.

Services (AWS). В AWS представлені сервіси оренди віртуальних серверів, надання обчислювальних потужностей, зберігання даних (файловий хостинг розподілених сховищ даних) і т.д.

Однією з вебслужб, яка спрощує настройку, роботу і масштабування реляційної бази даних в хмарі, є Служба реляційної бази даних Amazon (Amazon RDS). Це вебслужба, яка спрощує настройку, роботу і масштабування реляційної бази даних в хмарі.

Вона забезпечує економічну, змінну за розміром, місткість для стандартної реляційної бази даних і управляє звичайними завданнями адміністрування баз даних.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & Amazon 

Інновації від Amazon підвищать ефективність будь-якого підприємства. Ми пропонуємо IT-обладнання та програмні рішення від провідних виробників.

Ціна не виходить за рамки середньоринкової, оскільки компанія є нашим партнером. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми підберемо для вас оптимальну конфігурацію вашої IT системи

Запросити демонстрацію продукту