Huawei

Huawei
телекомунікаційні мережі, термінальні рішення і системи хмарних обчислень.

Про бренд

Huawei Technologies Co. Ltd. — одна з найбільших світових компаній у сфері телекомунікацій, а саме – провідний світовий постачальник інфокомунікаційних рішень, мета якого – збагачувати життя людей через спілкування.
Завдяки інноваційним розробкам, орієнтованим на потреби клієнтів, і розвиненій партнерській мережі, компанія досягла високих результатів у розробці телекомунікаційних мереж, термінальних рішень і систем хмарних обчислень.

Під брендом Huawei випускаються не тільки смартфони. Компанія поставляє на IT-ринок обладнання, що працює у зв'язці з комп'ютером, і програмне забезпечення для роботи з даними інфокомунікаційних рішень.

Додатки Huawei відомі більш ніж в 170 країнах світу, охоплення ринку постійно зростає. Їх призначення – забезпечення якісної обробки інформації та запуск інноваційних розробок в області зберігання даних.

Крім смартфонів і планшетів компанія поставляє на ринок України:
- Устаткування, за допомогою якого функціонують базові та бездротові мережі Huawei.
- Апаратне забезпечення для комунікацій. Комплекс мережевих і оптичних пристроїв.
- Термінали Huawei (GPON, ONT, інші види), інші апарати, що роблять життя комфортнішим.

Сьогодні Huawei Technologies Co. Ltd активно бере участь у впровадженні революційного стандарту зв'язку 5G.

Компанія Huawei розробила хмарні технології для організації систем обробки та зберігання даних. З їх допомогою вирішується широкий спектр питань: від забезпечення електроживлення, до облаштування різних видів комунікації.

Побудова бездротових мереж Huawei забезпечує доступ до корпоративної інформації в будь-якому місці – як з комп'ютера, так і з інших пристроїв. Ці інновації значною мірою спрощують менеджмент і підвищують продуктивність компаній.

Велику роль в роботі сучасних хмарних технологій відіграють інтелектуальні обчислення. Для їх функціонування використовуються спеціальні чіпи, які є розробкою Huawei.

Для реалізації хмарних технологій Huawei на підприємстві залучають:

Для реалізації хмарних технологій Huawei на підприємстві залучають:

1

Про-інтелектуальні та ARM-сервери

2

Потужну обчислювальну платформу з елементами штучного інтелекту

3

Комплекс периферійного обладнання

До останньої групи належать інтелектуальні прискорювачі, плати, накопичувачі та інші елементи. Все це в комплексі дозволяє впровадити ефективні хмарні технології для будь-яких сценаріїв, в залежності від діяльності компанії.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & Huawei 

Бездротові мережі та інші інновації від Huawei підвищать ефективність будь-якого підприємства. Ми пропонуємо IT-обладнання та програмні рішення від провідних виробників. Надаємо новітні оптичні термінали Huawei, сервери, накопичувачі та інші пристрої.

Ціна не виходить за рамки середньоринкової, оскільки компанія є нашим партнером. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми підберемо для вас оптимальну конфігурацію бездротової мережі або інтелектуальної системи зберігання даних і обробки інформації від Huawei.

Одна третина населення планети використовує продукти, рішення і сервіси Huawei більш ніж в 170 країнах світу.

Запросити демонстрацію продукту