Lenovo

Lenovo

Впроваджуючи безліч інновацій, Lenovo дає клієнтам можливість вирішувати найцікавіші й складні завдання, надихати тих, хто оточує, і не зупинятися в розвитку.

Lenovo – мультинаціональна корпорація з капіталом в 46 мільярдів доларів США, яка обслуговує клієнтів в 160 країнах світу і є одним з найбільших у світі постачальників персональних комп’ютерів. Серед продуктів, що виробляються – робочі станції, сервери, рішення для зберігання даних, програмне забезпечення для управління ІТ, інтелектуальні телевізори, планшети, смартфони й навіть мобільні додатки.

Впроваджуючи безліч інновацій, Lenovo дає клієнтам можливість вирішувати найцікавіші та складні завдання, надихати тих, хто оточує, і не зупинятися в розвитку.

Ефективні рішення

Компанія Lenovo входить в число світових лідерів з виробництва персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів і смартфонів. Сьогодні вона визнана мультинаціональною, її продукція надходить в 160 країн, серед яких і Україна. 

Крім цифрової техніки, на ринок виходить програмне забезпечення, мобільні додатки та обладнання Lenovo. За допомогою останнього створюються бездротові мережі, центри обробки даних, платформи зберігання великих обсягів інформації.

Продукція Lenovo – це не тільки «розумні» пристрої з впровадженим штучним інтелектом. Компанія також випускає безліч гаджетів для ігор і розваг – ноутбуки, шолом віртуальної реальності і т. д. Це підтверджує, що своїми розробками виробник вносить в роботу комфорт і ефективність, а в відпочинок – яскраві фарби.

Апаратна складова важлива для будь-якого рішення

Сьогодні на багатьох підприємствах заведено впроваджувати IT-інфраструктуру. Її завдання різні, але зводяться до одного – підвищити ефективність роботи компанії. Одні дозволяють автоматизувати процеси бухгалтерського обліку, інші – поліпшити організацію праці, треті – вести аналіз і планування. 

Велике значення на будь-яких підприємствах віддається зв’язку, і для його забезпечення створюються бездротові мережі.

Для цього пропонується наступне обладнання Lenovo:

  • робочі станції;
  • маршрутизатори;
  • сервери для зберігання даних та інше.

Все це відкриває доступ до корпоративної інформації в будь-якій точці, і створює умови для якісного зв’язку між структурними підрозділами, в цілому підвищує ефективність менеджменту.

Вірні рішення

Продукція Lenovo – це безперервні інновації в розробках, і вдосконалення. З цієї причини їй довіряють у багатьох країнах. Гаджети фірми Lenovo займають чималу частку ринку, мають попит незалежно від моделі та року випуску, бо демонструють надійну роботу при доступній ціні. Багато позитивних відгуків заслужила і стаціонарна комп’ютерна техніка.

Особливим товаром є програмне забезпечення Lenovo. Якщо вас цікавить ефективна інфраструктура, продукція цього виробника послужить надійним помічником. Однак програмні конфігурації вибрати не завжди просто, тому в цьому питанні слід заручитися підтримкою професіоналів.

Ми допомагаємо впровадити інноваційні рішення від кращих виробників. Візьмемо на себе роботу по формуванню ефективної ІТ-структури, яка посилить позиції вашого підприємства. Чи готові розпочати співпрацю прямо зараз? Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.