Lenovo

Lenovo
Pобочі станції, сервери, рішення, ПЗ для управління ІТ, та інша техніка

Про бренд

Lenovo - мультинаціональна корпорація з капіталом в 46 мільярдів доларів США, яка обслуговує клієнтів в 160 країнах світу і є одним з найбільших у світі постачальників персональних комп'ютерів. Серед продуктів, що виробляються - робочі станції, сервери, рішення для зберігання даних, програмне забезпечення для управління ІТ, інтелектуальні телевізори, планшети, смартфони й навіть мобільні додатки.
Впроваджуючи безліч інновацій, Lenovo дає клієнтам можливість вирішувати найцікавіші та складні завдання, надихати тих, хто оточує, і не зупинятися в розвитку.

Компанія Lenovo входить в число світових лідерів з виробництва персональних комп'ютерів, ноутбуків, планшетів і смартфонів.

Крім цифрової техніки, на ринок виходить програмне забезпечення, мобільні додатки та обладнання Lenovo. За допомогою останнього створюються бездротові мережі, центри обробки даних, платформи зберігання великих обсягів інформації.

Продукція Lenovo - це не тільки «розумні» пристрої з впровадженим штучним інтелектом. Компанія також випускає безліч гаджетів для ігор і розваг - ноутбуки, шолом віртуальної реальності і т. д. Це підтверджує, що своїми розробками виробник вносить в роботу комфорт і ефективність, а в відпочинок - яскраві фарби.

Особливим товаром є програмне забезпечення Lenovo. Якщо вас цікавить ефективна інфраструктура, продукція цього виробника послужить надійним помічником. Однак програмні конфігурації вибрати не завжди просто, тому в цьому питанні слід заручитися підтримкою професіоналів.​

Велике значення на будь-яких підприємствах віддається зв'язку, і для його забезпечення створюються бездротові мережі.Для цього пропонується наступне обладнання Lenovo:
- робочі станції;
- маршрутизатори;
- сервери для зберігання даних та інше.

Все це відкриває доступ до корпоративної інформації в будь-якій точці, і створює умови для якісного зв'язку між структурними підрозділами, в цілому підвищує ефективність менеджменту.

Продукція Lenovo - це безперервні інновації в розробках, і вдосконалення. З цієї причини їй довіряють у багатьох країнах. Гаджети фірми Lenovo займають чималу частку ринку, мають попит незалежно від моделі та року випуску, бо демонструють надійну роботу при доступній ціні. Багато позитивних відгуків заслужила і стаціонарна комп'ютерна техніка.

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & Lenovo

Наша команда багато років співпрацює з передовими розробниками на ринку ІТ, серед яких і Lenovo. Фахівці Mitibi допоможуть підібрати оптимальну ІТ-архітектуру для вашої діяльності.

Проведемо налаштування, проконсультуємо відповідальних працівників. Щоб почати співпрацювати з нами, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Запросити демонстрацію продукту