Comtegra

Comtegra

Стабільна компанія, створена командою фахівців, висока кваліфікація яких дозволяє виконувати найсучасніші ІТ-проєкти

comtegra logo

Сьогодні, це стабільна компанія, створена командою фахівців, висока кваліфікація яких дозволяє виконувати найсучасніші ІТ – проєкти, а саме – сучасні, ефективні, безпечні та оптимальні рішення в 8 областях компетенцій, а це понад 200 технологічних сертифікатів. 

Завдяки унікальним знанням інженерів компанії створені такі продукти як: Oracle Master і VMware vExpert. Компанія також сертифікувала інженерів всіх шести основних технологій резервного копіювання: CommVault, EMC Networker, HP Data Protector, IBM TSM, Veeam іVeritas Netbackup. Компанія була відзначена багатьма престижними нагородами, серед яких Forbes Diamonds і Business Gazelle на 2011-2014.

Польська компанія Comtegra Sp. Z o.o. займається розробкою та обслуговуванням програмного забезпечення для провідних світових компаній, а також навчанням персоналу. 

Компанія працює на ринку понад 17 років. Досвід роботи з дисками й стрічковими системами, а пізніше резервне копіювання дозволив Comtegra претендувати на звання «інтегратора пам’яті».

Крім того, стійке нарощування портфеля послуг, що надаються, а також інвестиції у кваліфікації продажів і інженерних команд, дозволили досягти повного статусу повнофункціонального ІТ-інтегратора.