Comtegra

Comtegra
сучасні, ефективні, безпечні рішення в 8 областях компетенцій

Про бренд

Польська компанія Comtegra Sp. Z o.o. займається розробкою та обслуговуванням програмного забезпечення для провідних світових компаній, а також навчанням персоналу.

Сьогодні, це стабільна компанія, створена командою фахівців, висока кваліфікація яких дозволяє виконувати найсучасніші ІТ - проєкти, а саме - сучасні, ефективні, безпечні та оптимальні рішення в 8 областях компетенцій, а це понад 200 технологічних сертифікатів.

Завдяки унікальним знанням інженерів компанії створені такі продукти як: Oracle Master і VMware vExpert.

Comtegra також сертифікувала інженерів всіх шести основних технологій резервного копіювання: CommVault, EMC Networker, HP Data Protector, IBM TSM, Veeam іVeritas Netbackup.

Компанія була відзначена багатьма престижними нагородами, серед яких Forbes Diamonds і Business Gazelle на 2011-2014

Компанія працює на ринку понад 17 років. Досвід роботи з дисками й стрічковими системами, а пізніше резервне копіювання дозволив Comtegra претендувати на звання «інтегратора пам'яті».

Success / Evolution / Progress

Mitibi LLC
Тонкий баланс комплексних IT рішень.

Time to upgrade your IT​

Підвищуйте продуктивність бізнесу вже сьогодні

Mitibi LLC & Comtegra

Наша команда багато років співпрацює з передовими розробниками на ринку ІТ, серед яких і Comtegra. Фахівці Mitibi допоможуть підібрати оптимальну ІТ-архітектуру для вашої діяльності.

Проведемо налаштування, проконсультуємо відповідальних працівників. Щоб почати співпрацювати з нами, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Запросити демонстрацію продукту