Microsoft 365 Defender: можливості та інструменти

Сучасні умови ведення бізнесу такі, що разом з можливостями зростає і кількість загроз. А також їх частота і складність. Службам безпеки часто буває складно впоратися з такими викликами.

Microsoft 365 Defender – саме те рішення, яке дозволяє забезпечити захист до і після атак: координувати виявлення, запобігання, розслідування на кінцевих точках, e-mail або додатках.

Автоматичний аналіз даних на всіх наявних доменах дозволяє об’єднати повідомлення про погрози, і змоделювати повну картину загрози: її масштаб, вплив, спосіб проникнення.

Це дає можливість виявити слабкі та вразливі місця системи безпеки й приділити більше уваги особливо небезпечним загрозам.

Можливості Microsoft 365 Defender

Microsoft 365 Defender істотно заощаджує час, який ви можете витратити на виконання основних завдань. Серед його основних можливостей:

Захист у всіх доменах. Це зручно і надійно. Автоматизація захисту дозволяє нейтралізувати спроби атак в момент їх виникнення, і провести аналіз одночасно у всіх доменах, тим самим виявивши та усунувши вразливі місця.

Відсутність помилкових повідомлень. Інциденти в Microsoft 365 Defender структуровані за пріоритетністю і зібрані в єдиній панелі без сторонніх сповіщень. Таким чином істотно скорочується час на виявлення і нейтралізацію атак.

Самовідновлення. Автоматичні дії на основі штучного інтелекту та сценарії дій для відновлення пошкоджених активів до безпечного стану.

Інструменти Microsoft 365 Defender

Виконувати свої функції Microsoft 365 Defender має можливість завдяки численним інструментам, кожен з яких має свої особливості та своє «поле дії»:

Microsoft Defender for Endpoint – єдина платформа для кінцевих точок з функцією недопущення атак, їх виявлення, виявлення наслідків, автоматичного реагування.

Microsoft Defender for Office 365 і електронної пошти надійно захищає від загроз з електронної пошти та посилань.

Ідентифікація за допомогою Microsoft Defender for Identity та Azure AD Identity Protection. Захист ідентифікації дає можливість виконувати кілька основних завдань: автоматизація виявлення ризиків, їх дослідження і видалення, передача даних про ризики в інші програми для детального аналізу.

Microsoft Cloud App security – комплексне рішення для всіх SaaS, яке забезпечує контроль за даними та захист від загроз для хмарних додатків.

Microsoft 365 Defender робить роботу аналітиків з безпеки більш результативною, збираючи всю телеметрію безпеки в одному місці.

Comments are closed.